El. paštu: Mes easame pasiruošusę padėti jums bet kokiais klausimais. Į užklausas atsakome kaip įmanoma greičiau ir padedamne išsirinkti Jums labiausiai tinkamą prekę, o jei nėra tokios prekės mes taip pat gaminame individualius užsakymus.
Mūsų el.paštas: info@miegooaze.lt
Telefonu:Mes padėsime bet kokiais klausimais.Skambinkite mums +370 676 05334 arba +370 611 17410 (darbo dienomis dirbame 10:00-18:00 val). Taip pat priimame ir individualius užsakymus telefonu.

Kaina priklauso nuo čiužinio/antčiužinio kietumo, dydžio ir jūsų pačių skirto biudžeto.

Užsakytas prekes pagaminame per 7 darbo dienas.

Viskas priklauso nuo Jūsų ir Jūsų antros pusės svorio, kaip mėgstate miegoti :kiečiau, minkščiau, ant šono, ant nugaros,galbūt turite kokių sveikatos problemų.Jei sunku išsirinkti, susisiekite su mumis ir parinksime Jums geriausią variantą.

Taip, gaminame ir nestandartinius čiužinius pagal kliento norus.

Užsakytas prekes pristatys DPD kurjerių tarnyba tiesiai į Jūsų namus arba galite atvykti atsiimti prekes tiesiai į mūsų fizinę parduotuvę: Ulonų g. 2, LT-62156, Alytus.

Mūsų prekes galite pirkti tiesiai per elektroninę parduotuvę ir apmokėti patogiai per elektroninę bankininkystę.Taip pat galime atsiųsti užsakytos prekės išankstinę sąskaitą ir apmokėsite bankiniu pavedimu arba galite atvykti į mūsų fizinę parduotuvę ir sumokėti vietoje grynais arba kortele.