Prekių užsakymas

Išsirinkite pageidaujamą prekę, pasirinkite kiekį, jei nurodyta – dydį ir įdėkite į prekių krepšelį.

Išsirinkus visas norimas prekes, pasirinkite prekių krepšelį ir spauskite “ATSISKAITYMAS”

Jei esate registruotas vartotojas, prisijunkite įvesdami savo prisijungimo duomenis.

Jei esate neregistruotas vartotojas, galite sukurti paskyrą pasirinkę ikoną dešiniajame puslapio kampe.

Jei norite pirkti be registracijos, užpildykite reikalingą informaciją pirkimo įvykdymui.

Nurodykite visą Jums žinomą informaciją apie gavėją – vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, durų kodą ir panašiai. Kuo daugiau informacijos pateiksite, tuo užsakymo įvykdymas bus sklandesnis.

Apmokėti už pirkinius galite Paysera sistemos pagalba.

Mūsų kurjeris pristatys užsakytas prekes.

Prekių pristatymas

Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Pristatymo kaina nuo 20 EUR, priskaičiuojama galutinio mokėjimo metu ir priklauso nuo užsakomos prekės dydžio. Užsakant prekes į Neringą, dėl pristatymo prašome susisiekti telefonu.

Jei nerandame gavėjo nurodytu laiku ir adresu, susisiekiame su gavėju ir aptariame kitą jam patogų pakartotinio pristatymo laiką. Gavėjui pagedaujant,prekes paliekame jo nurodytam trečiajam asmeniui (kaimynui, bendradarbiui ar pan.)

Dėl nekokybiškų prekių grąžinimo – prašome susisiekti telefonu.

Prekių grąžinimas

Netikusias prekes galite grąžinti per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Jeigu Jūs dėl kokios nors priežasties esate nepatenkinta (-s) savo pirkiniu prašau susisiekti su mumis per 14 dienų ir mes spręsime iškilusias problemas.

Pagrindinės sąlygos:

Jeigu čiužinys neatitinka garantijos sąlygų, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti jį į kitą analogišką čiužinį tik tais atvejais, jei jis nebuvo naudojamas. Jeigu tokio čiužinio Pardavėjas nebeturi ir klientui sutikus, gali būti persiunčiamas kitas tokios pat vertės čiužinys. Kitu atveju pirkėjui grąžinami visi pinigai atėmus pristatymo išlaidas.

Išpardavimo prekėms grąžinimas negalioja.

Patirtos pristatymo išlaidos negrąžinamos.

Siuntimo atgal išlaidas apmoka Pirkėjas.

Pinigai negrąžinami jeigu galima manyti, kad prekė buvo naudota.

Grąžinamos prekės turi būti nedėvėtos, nesugadintos, su originaliomis etiketėmis ir originalioje pakuotėje.

Pinigai už prekes grąžinami per 5 darbo dienas nuo prekės gavimo.

Norimas grąžinti prekes kartu su prekių grąžinimo aktu siųsti adresu:

UAB „ER2“,  Ulonų g.2, Alytus, LT-62135, parduotuvė Miego oazė
PREKIŲ GRĄŽINIMO AKTAS

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos prekės galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. 8 5 279 14 66, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės el.paštu : renataer2@gmail.com, arba tel. +370 676 05334.

Garantinis aptarnavimas

Garantija taikoma:

1.Tik esant pažeidimams, žaliavų arba gamybos technologijų brokui, kurie sumažina ar panaikina gaminio gerąsias savybes ir sukelia tiesioginių nepatogumų juo naudotis;
2.Jei pirkėjas laikėsi gamintojo rekomendacijų ir tinkamai naudojo gaminį.
Garantija netaikoma:

3.Jei gaminys buvo išardytas, taisytas, pažeista jo konstrukcija be gamintojo sutikimo;
4.Dėl specifinio čiužiniams naudojamų medžiagų kvapo. Gaminio kvapas nėra gamybos brokas. Dauguma gaminių gali turėti specifinį kvapą, tačiau vėdinamose patalpose jis dingsta per 5 – 7 dienas.
4.Naudojant gaminį gali pasikeisti minkštumas. Tai atsiranda dėl fizinių medžiagų savybių. Iki 15 – 20% pasikeitęs minkštumas nėra gaminio brokas. Dalinis minkštumo padidėjimas yra leistinas ir tokiais atvejais gamintojas neprivalo pakeisti čiužinio.
6.Čiužiniui dėvintis didžiausią spaudimą patiriančios vietos gali įdubti iki 10% pagrindo aukščio deformacija neturi įtakos čiužinio savybėms. Garantija taikoma didesnę deformaciją garantiniu periodu įgavusiems čiužiniams.
7.Norėdamas pateikti pretenziją dėl nekokybiško gaminio, Pirkėjas privalo turėti pirkimo dokumentą PVM sąskaitą – faktūrą arba kasos kvitą, būti susipažinęs su garantinės priežiūros sąlygomis pasirašytinai ir vykdyti garantinius nurodymus.
8.Pretenziją pirkėjas pateikia raštu prekybos vietoje, kur įsigijo ER2 gaminį. Jei prekybos vietoje to padaryti neįmanoma, Pirkėjas turi kreiptis tiesiai į gamintojo ER2 centrinį ofisą .
9.Gavęs pretenziją pardavėjas įsipareigoja per penkias (5) darbo dienas susisiekti su pirkėju, apžiūrėti gaminį ir sutarus protingą ir abiem pusėms tinkamą sprendimą ir terminą, nustatytus dėl gamintojo trūkumus panaikinti arba pakeisti gaminį.
Garantijos terminai:

10.Čiužinio užvalkalui suteikiama 1 (vienerių) metų garantija. Ji taikoma, jei garantiniu laikotarpiu išyra siūlė, sugenda užtrauktukas ar atsiranda kitų medžiagų ar gamybos proceso brokų. Natūralus audinio dėvėjimasis nelaikomas broku.
11.Čiužiniui suteikiama 2 (dviejų) metų garantija.
Rekomendacijos gamintojo čiužinio priežiūrai:

12.Čiužinius rekomenduojame dėti ant medinių grotelių. Rekomenduojame rinktis groteles 3-5 cm tarpais tarp lentelių. Taip nepažeisite čiužinio konstrukcijos ir užtikrinsite oro pralaidumą. Nerekomenduojame čiužinio laikyti ant ištisinio pagrindo plokštės ar metalo nes gali pažeisti čiužinio konstrukciją ir nevėdinamas čiužinys gali pelyti.
13.Norint, kad gaminys tolygiai dėvėtųsi ir ilgiau išlaikytų savo savybes, kas 2-3 mėnesius rekomenduojame sukeisti čiužinio galvūgalį su kojūgaliu, čiužinį vėdinti.
14.Rekomenduojame čiužinį keisti kas 7 metus.
15.Čiužinys neskirtas plauti vandeniu. Tik užvalkalą galima skalbti ar kitaip valyti (nurodyta užvalkalo priežiūros etiketėje).
Jūsų sveikam ir patogiam naudojimui:

16.Čiužinių užvalkalai atitinka Oeko-Tex 100 standartą – yra draugiški aplinkai, nesukelia alergijos, tinka net kūdikiams.

  1. Prie kūno prisitaikantiems gaminiams naudojame Oeko-Tex 100 standartą atitinkančią, unikalią Vita Rest® medžiagą. Ji pralaidi orui, atitinka visus saugaus ir draugiško aplinkai gaminio standartus.
  2. Didelio elastingumo putų poliuretaniniai gaminiai atitinka saugumo, sveikatos ir aplinosaugos reikalavimus ir gali būti žymimi CertiPUR® ženklu.