Mes – profesionalūs čiužinių gamintojai, turintys ilgametę, net 12 metų patirtį! Gaminame ir prekiaujame ne tik kokybiškais čiužiniais ir antčiužiniais, bet taip pat minkštomis, patogiomis pagalvėmis, patalais, ortopedinėmis detalėmis ir kitais individualiais porolono gaminių užsakymais. Esame ištestavę daugybę produktų, o glaudžiai bendraujant su klientais, atrenkame pačius tinkamiausius gaminius, atitinkančius būtent klientų lūkesčius ir poreikius – tai svarbiausias mūsų prioritetas.

Produkcija gaminama užtikrinant aukščiausios kokybės standartus ir glaudžiai bendradarbiaujant su atitinkamos srities gydytojais, tad siūlomų medžiagų bei žaliavų gaminiai tinka ir norintiems pilnavertiškai išsimiegoti ar pagerinti savo sveikatą, o turintiems kūdikius – tai pats puikiausias sprendimas, nes medžiagos struktūra nesukelia alergijos ir nedirgina odos! Darome viską, kad mūsų gamybos naudojami produktai būtų patogūs, estetiški ir praktiški, o kainos ir kokybės santykis atitiktų kiekvieno kliento galimybes. 

Pagal kliento pageidavimus, gaminame standartinių ir nestandartinių matmenų čiužinus. Mūsų komanda, norėdama prisidėti prie kliento miego kokybės, mielai pataria ir padeda išsirinkti prekę, atsižvelgiant ne tik į sveikatos problemas, kūno svorį, bet ir į gyvenimo tempą bei būdą. Skirdami daug dėmesio savo klientų ratui, esame linkę palaikyti ilgalaikį bendradarbiavimą ne tik prekės įsigijimo, bet ir naudojimo metu – tokiu būdu siekiame pačių geriausių rezultatų. Visgi klientų grįžtamasis ryšys – pats svarbiausias mūsų darbo įvertinimas. 

  • Produkcija pagaminta Lietuvoje. 
  • Gaminai yra sertifikuoti ir atitinka Oeko-Tex standart 100.
  • Produkcijai užtikriname kokybės ir kainos santykį. 

Jeigu norite suteikti savo kūnui komforto ir pajusti, ką reiškia sveikas ir gilus miegas – susisiekite su mumis, o mes pažadame, kad Jūs liksite patenkinti mūsų įsigyta preke!